Loading...

Asansörlü Evden Eve

Binanın kat sayısı çok fazla, eşya taşıma asansörü yok. Daha da kötüsü merdiven aralıkları oldukça dar ve eşyalar sığmıyor. Baza, dolap, buzdolabı gibi ebatları büyü olan eşyalar dar merdiven aralıklarında zarar görmeden taşınması neredeyse imkansız. Bu zorlu süreci tarihe karıştıran asansörlü nakliyat binanın dış cephesine kısa süre içerisinde asansör sistemini kurarak sıfır hasar ile eşyaları oldukça hızlı şekilde taşımaktadır. Özenle paketlenen her bir eşyanın asansöre yerleştirilmesi ve ufacık bir düğme yardımı ile en alt katlara indirilerek araçlara yerleştirilmesi düşünüldüğünden çok daha kısa sürede gerçekleştirilmekte.

img-03

Profesyonel Konya ASANSÖRLÜ evden eve nakliye

Bir şehirden başka bir şehre, aynı şehir içerisinde evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde akıllarda hiçbir soru işareti olmadan taşımalar gerçekleştirilmektedir. Bu konuda en iyilerden olan, müşterilerinin menfaatlerine işler yapan ve eşyaları kendi eşyaları gibi benimseyen nakliyata ulaşmak sonuçların beklenildiği gibi olması adına önemli olmaktadır. Yıllardır bu işi yapan ve her hizmeti ile eksiklerinin farkına vararak kendisini geliştiren, ekibinde farklı alanlarda deneyim sahibi kişilerden oluşturan Zeki nakliyat fiyat konusunda da müşterilerini memnun eden teklifler vermektedir. Konya Asansörlü Evden Eve Zeki nakliyat firması olarak da hizmet veririz bizim için yer ve alan önemli değildir bizim için tek değerli olan siz ve eşyalarınızdır.

Taşımacılık ve nakliyat sektörünün öncü firması www.zekievdeneve.com.tr

Konya Nakliyat olarak özelikle sunduğumuz asansörlü Evden Eve nakliyat hizmeti ile alanında profesyonel ve teknolojik hizmetler ile adımızı sıkça duyuruyoruz, Konya evden eve nakliye firması  olarak her anlamda hizmet vermeyi amaçlayan bu amaç için çalışan ve kendini geliştiren bir firmayız. Yine ekibimiz içerisinde bulunan su ve kanal tesisatı ustamız banyo , tuvalet ve mutfak gibi yerlerdeki eşya ve monte kurulumlarını uzman bir şekilde yapmaktadır. Türkiye’nin her il ve ilçesine Evden Eve  nakliyat hizmeti sunmaktayız. Uygun nakliyat fiyatlarımız ile çalışmalarımızdan kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Asansörlü Ev Taşımanın Nedeni : EŞYALARINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Konya asansörlü nakliyat yapan birçok firma bulunmaktadır. Konya asansörlü nakliyat firmaları arasından secim yapabilmeniz için iyi bir değerlendirme yapmanız gerekmektedir. Tecrübeli eleman kadromuz ve kendi nakliyat asansörler imiz ile yuvanızı en iyi şekilde taşımayı planlayarak gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası ev taşıma hizmetini de bünyemizde bulundurmaktayız. Şehirler arası ev taşımada yine asansörlü nakliyatı hem Konya hem de diğer illerimiz için kullanmaktayız.

İnşaat sektöründeki gelişmelerden, emlak piyasasından her zaman etkilenen taşımacılık sektörünün iş disiplininde günümüzde çok katlı binalar nedeniyle asansörlü taşımacılık hizmeti ön plana çıkmaktadır. Taşımacılık sektöründe çalışan elemanların eşyaları sırtlarında birkaç kat aşağı indirmek zorunda kalmalarına son vermek amacıyla ve eşyada doğabilecek hasar oranını azaltmak adına, asansörlü taşımacılık hizmeti uygun bulunmuş ve kısa sürede uygulanmaya başlanmıştır. Firmamız, asansörlü taşımacılık konusunda rakip firmalarına oranla daha büyük ve daha pahalı atılımlar yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermeyi kurulduğu günden bu yana kendisine çalışma şekli olarak benimsemiş taşımacılık firmamız, çok katlı evler veya ofisler için asansörlü taşıma uygulamasıyla faaliyet göstermektedir.

Bu sayede taşınma sürecindeki zamandan büyük ölçüde tasarruf yapılmakta, iş gücünden daha fazla faydalanılmak ta ve en önemlisi siz kıymetli müşterilerimizin değerli eşyalarına herhangi bir hasar gelmemesini sağlamaktayız. Taşımacılık konusunda her hizmetimizi siz müşterilerimizin beklentilerini düşünerek planlıyor ve uygulamaya koyuyoruz. Eşyalarınızın kırılma, çarpma, çizilme gibi bir ihtimali olmayacak şekilde güvenliği sağlanıp hızlı bir şekilde eski eviniz veya ofisinizden taşınabilmesinin sizi mutlu ettiğini elbette biliyoruz.

Whatsapp İletişim