Loading...

Meram Asansörlü Evden Eve Nakliye Hizmeti

Zeki Nakliyat Konya Meram evden eve asansörlü taşımacılık

Taşımacılık sektöründeki bu hizmetleri insanlarımıza kaliteyle ve güvenli bir şekilde sunmaktayız. Her zaman planlı ve projeli hareket ederek sorunlu ve hasarlı bir taşınmanın oluşmasına asla izin vermiyoruz. Firmamızın kaliteyle sunduğu hizmetler ve uzun yıllara dayalı tecrübeli elemanları sayesinde sektörde sayılı nakliyat firmaları arasında yer almaktadır. Meram ilçemizde en çok talep edilen hizmetlerden biri Konya Meram evden eve nakliyat hizmetidir.

Meram nakliyecileri olarak bu hizmetimizin aşamalarını sizlerle paylaşarak hizmetlerimizdeki kaliteli ve güvenli taşımacılığın detaylarını bilmenizi istiyoruz. Nakliyat sektöründe aşırı rekabet yaşanmasından kaynaklı korsan ve paravan şirketler tarafından yanıltılarak hasarlı ve sorunlu taşımacılık sonucunda mağduriyet yaşamamanız için firma olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde detaylı bir yazı kaleme aldık.

Konya Şehir İçi Asansörlü Meram Evden Eve Nakliyat

Firmamızı arayıp taşınma hizmeti talep edildiğinde ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanıldığı taktirde daha uygun bir fiyatın oluşması için bu hizmetimizden faydalanılmasını tavsiye ediyoruz. Konya Meram ilçesinde verilen adrese gelen ekspertizimiz hemen incelemelerde bulunarak ekonomik bir fiyatın oluşmasını sağlar. Ekspertizimizin dikkat ettiği noktalar;

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı img-05-300x269.jpg

Nakliyat Firması olarak size kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz, biz kendini özellikle Asansörlü evden Eve Nakliye sektöründe geliştiren ve iyi bir taşıma işlemi gerçekleştirmek için çalışan firmayız size değer veriyoruz çünkü bizim için siz varsınız sizi ne kadar memnun bırakırsak, sizde bu memnuniyet sayesinde bizi eşinize dostunuza tavsiye edebilirsiniz biz size ne kadar iyi hizmet versek azdır. Konya Selçuklu Evden Eve nakliyat firması olarak da hizmet veririz bizim için yer ve alan önemli değildir bizim için tek değerli olan siz ve eşyalarınızdır.

Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Nakliye firması seçmek için farklı kurumsal adreslerle tanışmak ve fiyat teklifi almak taşınmadan önce yapılması gereken en önemli iştir. Tarih belirlemeden en az iki hafta önce başlaması gereken araştırmalarda hazırlıkların doğru bir şekilde programlanması da yapılır. Ankara evden eve nakliyat profesyonelleri ile yapılacak keşif görüşmesinin ardından sözleşme gibi evrak işlerinin takibi aile fertlerinden birinin sorumluluğuna verilmelidir. Fiyat teklifi aşamasında;

  • Her iki adresin kat durumu
  • Yük asansörünün olup olmadığı
  • Ağır eşya yoğunluğu ve
  • Adres önlerine araç yanaşıp yanaşamadığı tespit edilmelidir.
  • Binanın yapı durumu
  • Bina asansör durumu
  • Bina çevresi
  • Geliş ve Gidiş yol güzergahı
  • Eşyaların durumu
  • Eşyaların miktarı

Evinizi Ekonomik Taşıyoruz

Evinizi Ekonomik Taşıyoruz Gibi önemli olan bu detayları inceleyerek müşterimiz ile soru-cevap yöntemi ile de en uygun taşımacılık fiyatının oluşmasını sağlar. Ön incelemeler sonucunda uygun fiyat teklifimiz müşterimize sunulur. Kabul gördüğünde ise ekspertizimiz hemen firma yetkilisi olarak sözleşme imzalanır ve taşınma tarihi ve saati belirlenir. İşinde Profesyonel olan ekibimiz ile hemen taşınma günü ve saatinde belirtilen adreste hazır bekleriz. Müşteri onayında hemen taşıma işlemine başlarız. Marangozcumuz ve tesisatçımız evdeki mobilya ve beyaz eşyaların demontaj ( sökülme işlemi) gerçekleştirerek bu eşyaları paketlenmeye hazır hale getirir.

Çalışanlarımız hemen bu eşyaları ve evdeki diğer bütün eşyaları kaliteli ve dayanıklı ambalaj ve paketleme malzemeleri ile titiz bir işçilikle ambalaj ve paketlemesini yapmaktadır.Paketlenen eşyaların üzerine küçük notlar yazılarak ne olduğu ve hassasiyet derecesi belirtilmektedir.Giriş,1.kat,2.kata kadar eşyaları taşıma elemanlarımız nakliye aracımıza taşımasını yapmaktadır. Daha yüksek katlarda ise modüler asansör kurulumu yapılarak asansör yardımı ile eşyalarınız aracımıza indirilmektedir. Eşyalarınızın üzerindeki notlara göre aracımıza dikkatli ve hasar görmeyecek şekilde dizilimi gerçekleşir.Belirtilen adrese doğru nakliye aracımız yola çıkar. Müşterimizin yeni evine geldiğimizde ekibimiz aracımızdaki eşyaları aynı disiplin ile yeni eve taşımasını gerçekleştirir.

Konya Meram asansörlü nakliyat hizmeti sunan Zeki Evden Eve firmamız eşyalarınızı 25. kata kadar sorunsuz bir şekilde taşımaktadır, Özel olarak kullandığımız asansör sayesinde eşyalarınız kırılmadan ve hasar görmeden en yüksek katlara çıkmaktadır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı img-01.jpg
 Zeki Konya Meram evden eve nakliyat sektörünün öncü firması olarak her alanda hizmet vermekteyiz, yılların verdiği deneyim ile eşyalarınız güven altında sorunsuz olarak taşımasını gerçekleştiriyoruz. Bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın güven içinde kırılmadan ve hasar görmeden taşınması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayreti içinde bulunarak evden eve nakliyat firmaları arasında Konya’daki kaliteli hizmet sunan tek nakliyat şirketiyiz.
Whatsapp İletişim