Loading...

Konya Selçuklu da Evden Eve Asansörlü Taşımacılık ve Nakliyat

Zeki Nakliyat Konya evden eve asansörlü taşımacılık

Evlerden yüksek binalara, küçük işletmelerden, büyük şirketlere, şehir içi yada şehirler arası nakliyat her tür taşımada uzmanız, Eğitimli profesyonellerden oluşan Zeki Nakliyat ekibimiz Konya da her türlü durumun üstesinden geliyor ve eşyalarınızı ne kadar büyüklükte olursa olsun, ev eşyalarınızı en üst düzeyde özenle paketliyoruz ve tüm evden eve Nakliyat süreci boyunca Ev Eşyalarınızı koruyoruz. Bize Güvenin…

Konya Şehir İçi Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Konya şehir içi eşya taşıma işlerinizi sigortalı olarak en son model kamyon ve asasörlerle profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz.
Konya Şehir içi nakliyat fiyatları , ekpertiz hizmeti ve aklınıza takılan her tülü soru için iletişim sayfasındaki telefon numaralarından ve mail adreslerinden 7/24 Konya nakliyat çağrı merkezine ulaşabilirisiniz.
Konya şehir içi nakliyatla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Nakliyat Firması olarak size kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz, biz kendini özellikle Asansörlü evden Eve Nakliye sektöründe geliştiren ve iyi bir taşıma işlemi gerçekleştirmek için çalışan firmayız size değer veriyoruz çünkü bizim için siz varsınız sizi ne kadar memnun bırakırsak, sizde bu memnuniyet sayesinde bizi eşinize dostunuza tavsiye edebilirsiniz biz size ne kadar iyi hizmet versek azdır. Konya Selçuklu Evden Eve nakliyat firması olarak da hizmet veririz bizim için yer ve alan önemli değildir bizim için tek değerli olan siz ve eşyalarınızdır.

Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Nakliye firması seçmek için farklı kurumsal adreslerle tanışmak ve fiyat teklifi almak taşınmadan önce yapılması gereken en önemli iştir. Tarih belirlemeden en az iki hafta önce başlaması gereken araştırmalarda hazırlıkların doğru bir şekilde programlanması da yapılır. Ankara evden eve nakliyat profesyonelleri ile yapılacak keşif görüşmesinin ardından sözleşme gibi evrak işlerinin takibi aile fertlerinden birinin sorumluluğuna verilmelidir. Fiyat teklifi aşamasında;

  • Her iki adresin kat durumu
  • Yük asansörünün olup olmadığı
  • Ağır eşya yoğunluğu ve
  • Adres önlerine araç yanaşıp yanaşamadığı tespit edilmelidir.

Belirlenen ve mutabık kalınan tutarın kapora olarak ödenebilir. Bu aşamada yeterli sayıda yeni ve temiz kolinin tedarik edilmesi de sağlanmalıdır.

Konya Selçuklu asansörlü nakliyat hizmeti sunan Zeki Evden Eve firmamız eşyalarınızı 25. kata kadar sorunsuz bir şekilde taşımaktadır, Özel olarak kullandığımız asansör sayesinde eşyalarınız kırılmadan ve hasar görmeden en yüksek katlara çıkmaktadır.

 Zeki Konya evden eve nakliyat sektörünün öncü firması olarak her alanda hizmet vermekteyiz, yılların verdiği deneyim ile eşyalarınız güven altında sorunsuz olarak taşımasını gerçekleştiriyoruz. Bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın güven içinde kırılmadan ve hasar görmeden taşınması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayreti içinde bulunarak evden eve nakliyat firmaları arasında Konya’daki kaliteli hizmet sunan tek nakliyat şirketiyiz.
Whatsapp İletişim