Loading...

Konya Karatay Asansörlü Evden Eve NAkliyat Taşımacılık

Zeki Nakliyat Konya evden eve asansörlü taşımacılık

Zeki Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat

Konya Karatay evden eve taşıma konusunda uzmanlaşmış ekibiyle eşyalarınızı adresinizden alır, yeni adresinize taşır. Taşınmaya karar verip bizimle iletişime geçtikten sonra ücretsiz ekspertiz servisimiz adresinize ulaşır ve gerekli incelemeleri yaptıktan sonra taşınmanın size maliyetini belirler ve uygun aracın belirlenmesini sağlar.

Konya Şehir İçi Asansörlü Evden Eve Nakliyat

KONYA evden eve nakliyat firmaları olarak sahip olduğumuz korumalı yük taşıma asansörleri sayesinde dar apartman merdivenleri, ara sokaklardaki evler problem olmaktan çıkmaktadır. Hem pratiklik sağlayan bir yöntem olan asansör hem de insan gücünden büyük bir oranda tasarruf etmenizi sağlar. Normalde merdivenlerde sokaklarda sırtta taşınacak eşyalar asansörlere konularak daireye hızlı bir şekilde ulaştırılır. Siz de taşınırken en güvenilir en sağlam Zeki evden eve nakliye firmasıyla çalışmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

0332 236 11 31
0332 235 29 11
0537 308 0 303
0554 792 6 666
Nişantaşı Mah. Rauf DENKTAŞ Cad.
Efes Sitesi A Blok No:9/E
Selçuklu /KONYA

Tam Donanımlı Yük Asansörleri ile Konya’da Nakliyatın Kaliteli Adresi

Eşyalarınız Zeki Nakliyat İle Güvende. Zeki Nakliyat Karatay da Siz Karar Verin Biz Taşıyalım !

Taşımacılığın altın kurallarından biri olan hasarsız nakliyat,  Karatay nakliyeci Zeki Nakliyat için en önemli ve değişmez kuraldır. Tüm eşyalarınız büyük bir özenle eşya yoğunluğuna uygun kapasitedeki araçlara yüklenir ve adrese ulaştığında yine büyük hassasiyetle daireye taşınır. Parça eşya taşımadan ofis nakliyesine, asansör kiralama hizmetine kadar taşınma aşamasında ihtiyaç duyduğunuz her işleme Zeki Nakliyat’tan ulaşabilirsiniz.

  • Her iki adresin kat durumu
  • Yük asansörünün olup olmadığı
  • Ağır eşya yoğunluğu ve
  • Adres önlerine araç yanaşıp yanaşamadığı tespit edilmelidir.

Belirlenen ve mutabık kalınan tutarın kapora olarak ödenebilir. Bu aşamada yeterli sayıda yeni ve temiz kolinin tedarik edilmesi de sağlanmalıdır.

Konya Karatay asansörlü nakliyat firmalari arasında yer alan Zeki Nakliyat, taşınma esnasında harcayacağınız insan gücünü yarıdan fazla düşüren ayrıca zaman anlamında da büyük bir tasarruf sağlayan bir hizmettir. Sıkışık, kalabalık sokaklarda ev taşımanın zorluğunu ortadan kaldıran, sokaktan evin pencere veya balkonuna dayatılan korumalı asansör sayesinde taşınma profesyonel bir işe dönüşmüş ve hızlanmıştır.

Konya KARATAY asansörlü taşımacılık hizmeti ile müşterilerine uygun fiyatlarla hizmet veren Zeki Nakliyat, kaliteyi düşürmeden titizlikle hizmet vermektedir.

 Zeki Konya evden eve nakliyat sektörünün öncü firması olarak her alanda hizmet vermekteyiz, yılların verdiği deneyim ile eşyalarınız güven altında sorunsuz olarak taşımasını gerçekleştiriyoruz. Bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın güven içinde kırılmadan ve hasar görmeden taşınması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayreti içinde bulunarak evden eve nakliyat firmaları arasında Konya’daki kaliteli hizmet sunan tek nakliyat şirketiyiz.

Konya’nın dışında Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine nakliyat için yeterli güce sahip araçlarımız ve personelimizle taşınmak için karar vermeniz yeterli. İşin zor kısmını güvenle ekibimize teslim edebilir ve sadece taşınmanın bitmesini izleyebilirsiniz. 

Whatsapp İletişim