Loading...

Konya Asansörlü Evden Eve

Asansörlü Evden Eve Taşıma Hizmeti

Konya Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Firmamız Konya evden eve profesyonel nakliyat hizmeti vermektedir. Alanında tecrübeli kadrosu ile teknolojik gelişmelere uygun bir nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Konya evden eve nakliyat yılların tecrübesi ile 7/24 saat bir hizmet alanı oluşturmaktadır. Alanında en çok tercih edilen nakliyat firması olarak hızlı ve güvenilir bir transit gerçekleştirmekteyiz. Eşyaların paketlenmesi ve mevcut alana teslim edilmesine kadar titiz bir çalışma yürütülmektedir. Nakliyat sürecinde ev eşyalarının yıpranması durumu ile karşılaşılmaktadır. Bu olumsuz durumun yaşanmaması için eşyalar en korunaklı şekilde taşınmaktadır. Firmamız Konya da her lokasyona taşıma hizmetini götürmektedir ve bu profesyonel nakliyatın karşılığında oldukça makul bir fiyat aralığı oluşturulmuştur. Tamamen müşteri memnuniyetine odaklı çalışan firmamız aracılığı ile en kaliteli, hızlı ve makul fiyatlı nakil hizmetine ulaşılabilmektedir.

Profesyonel Bir Hizmet Anlayışı
Nakliyat işleminde müşterilerin en önemsediği unsur güvenliktir. Ev eşyalarının transiti yapılmasının dolayı ilk olarak güvenlik talep edilmesi oldukça olağandır. Konya evden eve nakliyat hizmetinin güvenli bir şekilde oluşturulması adına firmamız, transit işlemi öncesi taşınacak eşyaları, sigortalatmaktadır. Oluşturulan sigorta belgesi de hızlı bir şekilde müşterilere teslim edilmekle beraber sigorta belgesi ile müşterilere güvence verilmektedir. Eşyalar, nakliyat süreci boyunca firmamızın denetimi ve güvencesi altındadır. Elemanlarımız ev eşyalarının hassas olduğu bilinci ile bir hizmet vermektedir. Bu güvence alanında tecrübeli çalışanlar ile desteklenmektedir. Ev eşyalarının kolileme işleminde mahremiyete önem veren müşterilerimiz için bayan personel hizmeti sunulmaktadır. Özel eşyalar bayan personellerimiz ile kolilenmekte ve müşterilerimizin yaşam şekline ve mahremiyetine önem verilmektedir. Ayrıca eşya depolama aşamasında 7/24 güvenlik kamera sistemi ile personeller izlenmekte ve eşyaların durumu hakkında bilgi alınabilmektedir. Konya evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız şeffaf bir hizmet anlayışına sahiptir. Kolileme işleminde yaşanan en olumsuz durum, eşyaların kırılması ya da çizilmesidir. Firmamız aracılığı ile sunulan nakliyat hizmetinde eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi için ciddi önlemler alınmakta ve hassas davranılmaktadır. Eşyalar nakil aracına özel bir tasarım ile yerleştirilmektedir. Bu tasarım sayesinde eşyalar birbirine hasar vermeyecek şekilde düzenli yerleştirilmektedir.
Nakliyat hizmetimizde en son teknolojiye uygun nakil sistemleri sürekli olarak takip edilmektedir. Evden eve nakliyatta asansörlü nakliyat modeli kullanılmaktadır. De-montajı yapılmış eşyalar modern paketleme sistemi aracılığı ile pratik bir şekilde paketlenip taşınmaktadır. Evler genellikle dar bir merdivene sahip binalarda olmaktadır. Bina içinde aşağı indirilmeye çalışılan büyük bir boyuta sahip eşyalar, hasar görmeye oldukça açıktır. Çünkü dar alanda çizilebilmektedir. Bu hasarın önlenebilmesi adına pencerelerden ya da balkondan asansör yardımı ile hasarsız bir taşıma sağlanmaktadır.

Hızlı ve Hesaplı Bir Transit Süreci
Ev taşınma süreçleri zor ve stresli olmaktadır. Bundan dolayı sürecin kısa bir sürede bitirilmesi talep edilmektedir. İstenilen yere en hızlı şekilde nakil yapılmaktadır. Taşınacak mesafenin uzunluğu fark etmeksizin süreç hızlı ve güvenilir olmaktadır. Nakil işlemlerinde makul bir fiyat aralığı oluşturulmuştur fakat bazı farklılıklar fiyatı etkilemektedir. Taşınacak evin büyüklüğü, oda ve eşya sayısı nakil fiyatına etki etmektedir. Ayrıca nakliyat mesafesi de fiyatı etkileyen önemli bir faktördür. Taşınacak eşyanın sayısı ve mesafe artış gösterdikçe fiyatta da bir artış olmaktadır. Konya evden eve transit işlemi firmamız aracılığı ile en makul fiyatta gerçekleştirilmektedir. Firmamıza başvurulduktan sonra işlemlerimiz en kısa sürede tamamlanmakta ve nakil işlemi bitirilmektedir. Nakil sürecinde eşyalara herhangi bir zarar gelmesi söz konusu değildir fakat tamamen müşteri memnuniyetine odaklanıldığı için herhangi bir zarar gelmesi durumunda tüm hasar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Whatsapp İletişim